Wynajmujemy samochody i skutery

Możesz wynająć od nas Samochody Taxi i Skutery elektryczne.

Nowe licencje TAXI 2020

Jako jedni z pierwszych otrzymaliśmy nowe licencje

Licencjonowany partner

Jesteśmy licencjonowanym i polecanym przez firmę Uber partnerem

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe usługi rozliczeniowe kierowców, ubezpieczenie kierowcy, wynajem samochodu itp.

Jesteśmy LICENCJONOWANYM i POLECANYM przez firmę Uber Partnerem Flotowym i Rozliczeniowym z siedzibą w Warszawie. Jako jedni z pierwszych otrzymaliśmy nowe Licencje TAXI 2020. Naszym głównym celem jest umożliwienie dostępu do platformy Uber oraz gwarancja pełnego wsparcia każdemu współpracownikowi na wielu płaszczyznach i na każdym etapie naszej kooperacji. Dzięki współpracy z nami nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej, jeśli chcesz zostać Kierowcą Taxi Kurierem lub Dostawcą. Możesz wynająć od nas Samochody Taxi i Skutery elektryczne.

Zadzwoń do nas:
+48 503 474 424
minimum
formalności
cytonn-photography-GJao3ZTX9gU-unsplash
Poznajmy się lepiej

O nas

Jesteśmy LICENCJONOWANYM POLECANYM   przez firmę Uber Partnerem Flotowym i Rozliczeniowym z siedzibą w Warszawie. Jako jedni z pierwszych otrzymaliśmy nowe Licencje TAXI 2020. Naszym głównym celem jest umożliwienie dostępu do platformy Uber oraz gwarancja pełnego wsparcia każdemu współpracownikowi na wielu płaszczyznach i na każdym etapie naszej kooperacji. Dzięki współpracy z nami nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej, jeśli chcesz zostać Kierowcą Taxi, Kurierem lub Dostawcą. Możesz wynająć od nas Samochody Taxi Skutery elektryczne. Mamy też swoich Ambasadorów w każdym z miast wymienionych po prawej stronie.

W związku z tym możemy nawiązać współpracę z każdym Kierowcą, chcącym wykonywać przejazdy w tych miastach.

Jak zacząć

5 kroków do rozpoczęcia współpracy z Comfort Way

Krok 1

Załóż konto
w systemie Uber

Są 2 sposoby na to, żeby jak najszybciej zarejestrować się w systemie Ubera.

Pierwszy: kliknij w link przekierowujący Cię do bezpośredniej rejestracji https://cabio.pl/auth/realms/cabio/login-actions/registration?client_id=taksowki-ui&tab_id=mnACCe_-ugQ i wgraj wszystkie potrzebne dokumenty:

 • Dowód osobisty
 • Prawo jazdy
 • Zaświadczenie o niekaralności
 • Dowód rejestracyjny samochodu (auto nie starsze niż 15 lat)
 • Polisa OC samochodu

Następnie skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer: 503 474 424, w celu podjęcia Konta do naszej Floty.

Drugi: prześlij nam komplet dokumentów (zdjęcia) na adres: biuro@comfortway.pl a my dokonamy rejestracji za Ciebie. Zdjęcia muszą być czytelne, w kolorze i widoczne wszystkie 4 rogi dokumentu. Potrzebne dokumenty:

 • Dowód osobisty przód
 • Dowód osobisty tył
 • Prawo jazdy przód
 • Prawo jazdy tył
 • Zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 30dni)
 • Zdjęcie profilowe do aplikacji
 • Dowód rejestracyjny samochodu przód (auto nie starsze niż 15 lat)
 • Dowód rejestracyjny samochodu tył (auto nie starsze niż 15 lat)
 • Polisa OC samochodu
 • Kolor auta
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Imię i nazwisko

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas.

phoneuber
Krok 2

Załóż konto
w systemie Comfort Way

Wejdź na stronę www.comfortway.pl, kliknij w zakładkę Portal Kierowcy w prawym górnym rogu i zarejestruj się w naszym systemie. Następnie dostaniesz mail z systemu Cabio w celu potwierdzenia rejestracji. Wróć na naszą stronę www.comfortway.pl, kliknij w zakładkę Portal Kierowcy w prawym górnym rogu i zaloguj się używając adresu e-mail i hasła, które ustaliłeś przy rejestracji.

Na tym koncie będziesz miał swoje rozliczenia, będziesz mógł wgrywać swoje Faktury kosztowe oraz zmieniać częstotliwość.

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas.

phoneway
Krok 3

Podpisz
umowę

Na Twoim koncie na Portalu Kierowcy, w zakładce Partner, są dostępne wszystkie Umowy, wypełnij je, podpisz i odeślij nam skany na:
biuro@comfortway.pl

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas.

document
Krok 4

Naucz się aplikacji
Uber Driver

Download_on_the_App_Store
google-play-badge

Obejrzyj film instruktażowy – jak korzystać z aplikacji Uber Driver (https://www.youtube.com/watch?v=KKA93vb-wOU&t=414s)

Ściągnij na swój smartfon aplikację Uber Driver.

learn
Krok 5

Rozpocznij
Pracę

Jeśli Twoje konto w systemie Uber jest już aktywne, zarejestrowałeś się już w naszym systemie oraz wysłałeś do nas wszystkie umowy, możesz rozpocząć już pracę jako Kierowca Ubera. Szerokiej drogi i wysokich przychodów 😉

Jeśli masz pytania bądź wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas.

car
why

Dlaczego my?

Znaleźć Partnera Rozliczeniowego współpracującego z Uberem jest stosunkowo łatwo. Najtrudniej jednak jest wybrać takiego Partnera, przy którym nigdy nie pomyślisz o jego zmianie. Warto być z Comfort Way – jest ku temu kilka ważnych powodów!!!

Jesteśmy w wąskim gronie Partnerów Rozliczeniowych Rekomendowanych przez Ubera i zrzeszonych w Benefit Club, dzięki czemu masz dostęp do największych bonusów przyznawanych przez Ubera, a nasze sprawy są załatwiane przez nich priorytetowo.

Nasze Biura Stacjonarne są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.

Mamy najlepszy na rynku Portal Kierowcy dostępny dla każdej osoby współpracującej z nami. Dzięki niemu na bieżąco kontrolujesz swoje Rozliczenia, generujesz potrzebne Umowy i zarządzasz dokumentami rozliczeniowymi.

Zawsze szybko skomunikujesz się z nami, mailowo, smsowo, telefonicznie lub przez livechat na naszej stronie internetowej.

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, poleć nas innemu kierowcy, a otrzymasz 2 Rozliczenia GRATIS za każdego poleconego Kierowcę (z wypisaniem z licencji i identyfikatorem taxi).

Zniżki i rabaty

Dla Kierowców z nami współpracującymi przygotowaliśmy wiele Zniżek i Rabatów u naszych Partneróe Bizensowych.

0018af54265956930673dba0f8649a02,900,0,0,0
Orlen

KARTA
BIZNES TANK

Możesz odebrać ją na każdej stacji Orlen lub Bliska, podając nasz NIP: 5252743826, zapłacisz za nią 1zł. Dzięki tej karcie uzyskujesz dostęp do rabatu 8gr/L każdego paliwa na stacjach Orlen i 5gr/L każdego paliwa na stacjach Bliska.

circle-k-logo-ECC6BAF1D7-seeklogo.com
Circle K

KARTA
PREPAID

Zamów ją u nas, pisząc mail z adresem dostawy karty na biuro@comfortway.pl, tytułując go Zamówienie karty Circle K”. Kartę wyślemy do Ciebie kurierem. Dzięki niej masz dostęp do rabatów do 20gr/L i 15% na artykuły samochodowe dostępne na stacji.

download2
Lotos

KARTA
BIZNES

Zamów ją u nas, pisząc mail z adresem dostawy karty na biuro@comfortway.pl, tytułując go „Zamówienie karty Lotos”. Kartę wyślemy do Ciebie kurierem. Dzięki niej masz dostęp do rabatów do 15gr/L.

Logo_actuel_de_Norauto
Norauto

SZYBKIE WARSZTATY
SAMOCHODOWE

Przy umówieniu się do tej ogólnopolskiej sieci szybkich napraw, koniecznie podaj nasz NIP: 5252743826, dzięki temu zostanie naliczony rabat w wysokości 10% na wszystkie usługi.

download1
Japan Center

WARSZTATY
SAMOCHODOWE

Przy umówieniu się do tej warszawskiej sieci warsztatów samochodowych, koniecznie podaj nasz NIP: 5252743826, dzięki temu zostanie naliczony rabat 20% na wszystkie usługi. Specjaliści godni polecenia.

intercars
Intercars

HURTOWNIE
MOTORYZACYJNE

Przy składaniu zamówienia w tej ogólnopolskiej hurtowni, koniecznie podaj nasz NIP: 5252743826, dzięki temu zostanie naliczony Ci rabat nawet do 40% (wysokość rabatu zależy od rodzaju zamawianej części)

inter-team-logo
Interteam

HURTOWNIE
MOTORYZACYJNE

Przy składaniu zamówienia w tej ogólnopolskiej hurtowni, koniecznie podaj nasz NIP: 5252743826, dzięki temu zostanie naliczony Ci rabat nawet do 40% (wysokość rabatu zależy od rodzaju zamawianej części)

download3
Layne Financial Care

BROKER
UBEZPIECZENIOWY

Jeśli potrzebujesz ubezpieczyć samochód lub jakiekolwiek inne mienie zadzwoń pod: 784 324 325 i powiedz, że jesteś zatrudniony w Comfort Way, a zostanie Ci udzielony rabat nawet do 20%.

download4
OK System

ABONAMENT
SPORTOWY

Możesz u nas zamówić i wykupić po promocyjnej cenie abonament sportowy, dający dostęp do ponad 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich bliskich. Dostępne są 2 pakiety:
OPEN (75zł) i Wejście 2x w tygodniu (45zł). Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na:
biuro@comfortway.pl

004498.medicover
Medicover

ABONAMENT
MEDYCZNY

Możesz u nas zamówić i wykupić po promocyjnej cenie abonament medyczny, dający dostęp do ponad 2600 obiektów opieki medycznej w kraju. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na:
biuro@comfortway.pl

call-center

+48 503 474 424

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły naszego konsultanta.

Skontaktuj się z nami

Do góry